Aktualności

Zakończenie Sportowego Roku Akademickiego z Klubem Uczelnianym AZS Politechniki Rzeszowskiej

03-06-2017 r.
, red. Artur Polakiewicz

26 maja br. JM Rektor Politechniki Rzeszowskiej prof. Tadeusz Markowski spotkał się ze sportowcami, trenerami i „azetesiakami” działającymi na Politechnice Rzeszowskiej, aby wspólnie podsumować osiągnięcia sportowe z ubiegłego roku kalendarzowego.

Podczas spotkania w Centrum Rozrywki Kula Bowling & Club przedstawieni i wyróżnieni zostali najpopularniejsi sportowcy Politechniki Rzeszowskiej oraz uhonorowani studenci – zawodnicy sekcji sportowych, którzy potrafili połączyć naukę ze sportem i godnie reprezentowali naszą uczelnię na arenie międzynarodowej, ogólnopolskiej i regionalnej.

Dziękujemy Wam, drodzy studenci, za codzienną pracę na rzecz rozwoju sportu akademickiego, kultury fizycznej i promocję Politechniki Rzeszowskiej.

W załączeniu prezentacja sportowców.

Powrót do listy aktualności